Termíny konstelací

NOVÉ TERMÍNY V PARDUBICÍCH 

vždy v neděli:

23. září

21. října

18. listopadu

V Yogalab - Labská 377, v čase 9:30-16:30 hodin, cena: 690 Kč, v malém počtu okolo 10 účastníků. Rezervujte si místo na e-mailu: sarka.konstelace@gmail.com nebo SMS na tel: 608 878 377

Pracuji s konstelacemi v menší skupině (okolo 10 lidí), což znamená intenzivnější práci. A dle zkušenosti, také to, že se na každého zájemce o vlastní konstelaci dostane (zatím to tak bylo). Rezervujte si proto místo - ideálně co nejdříve. Počet účastníků je, z důvodů uvedených výše, omezený!

Pište na e-mail: sarka.konstelace@gmail.com nebo SMS na tel. 608 878 377


Individuální konstelace

Cena je 500 Kč/hodina. Obvyklá a ideální délka sezení je 1,5 hodiny. Jen bych ráda upozornila, že individuální konstelace vám sice zajistí soukromí, mají v sobě oproti skupinovým i jednu další nadstavbu tak, jak je stavím já (možnost vyzkoušet si, jaké to je v kůži toho druhého), ale nejsou tolik účinné jako práce ve skupině. I proto jsem jí dosud dávala přednost skupinovým konstelacím. Skupinové konstelace dokáží váš problém řešit podstatně efektivněji a rychleji. Proto chci všem absolventům individuálních konstelací u mě až do odvolání posléze nabídnout slevy na skupinové semináře.